Apie mane

Blog’o gimimas

Bet kuriuo metu mes galime palikti senus sumanymus ir pradėti iš naujo. Bet kuriuo metu galime atsisakyti savojo sustingusio “Aš”.

Šios mintys perskaitytos knygoje “Apie rašymą”, pilnai surezonavo su tuometine nuotaika.

Nenorėjau sustabdyti pagauto įkvėpimo. Atsidariau mobilų telefoną ir pradėjau rašyti. Norėjau išbandyti, kur mane nuneš mano mintys, kai jų nežaboju nusistovėjusiomis nuostatomis ir nesiklausau vidinio kritiko.

Sodelyje prie žaliuojančios vyšnios mano širdis, lūpos, akys ir visas kūnas pradėjo šokti gaivališką laimės šokį. Negalėjau patikėti, bet įkvėpiau gaivios energijos, kuri atpalaidavo kiekvieną mažą ląstelę. Pajutau palengvėjimą, ramybę ir prasmę.

Susimasčiau. Juk galime kiekvienas rašyti slaptus dienoraščius ar jų visai nerašyti ir visas savo patirtis, mintis užkasti giliai po žeme. Tačiau tai – nuostolis. Juk kartais užtenka vienos naujos minties, kuri įkvėptų, nukreiptų ar įžiebtų šviesias “Eureka” idėjas.

Taigi norėdama atsipalaiduoti, guldysiu į blog’ą savo skrajojančias mintis. Tikiuosi jos čia išsimiegos, susigulės, o naujai atgimusios – sužavės ir paskatins naujų kūrinių gimimą: man, draugams, pažįstamiems ar dar nepažįstamiems skaitytojams.

Malonių skaitymų!

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s