Mintys

Saldumo jausmas

Kai nueinu į sporto treniruotę, 99 atvejais iš 100 išeinu laiminga ir patenkinta, net šypseną vos sulaikau, kuri būtų nuo ausies iki ausies. Ir akis sunku nuslėpti, jausmas, kad jos žėri, o ne šiaip įprastai žiūri. Nepakartojamas jausmas.

Tačiau, kai dėl įvairiausių priežasčių nusprendžiu nenueiti į treniruotę, pastebiu, kad kuo ilgiau nenueinu, tuo sunkiau prisiminti, ar tikrai taip jau gerai ten buvo. Gerai, kad tuo malonumo jausmu pasidalindavau su draugais ir tada, kai sudvejoju eiti ar neiti į treniruotę, man primena: “Juk sakei, kad labai gerai jautiesi po treniruotės”. Aš? Taip sakiau? Rimtai? Po mėnesio tai skamba, kaip istorijos nebe apie mane. Na, jei taip sakiau… Bet taip norisi nusimuilinti nuo treniruotės… Saldu vien pagalvojus. Kaip iš pamokų pabėgti. Nesvarbu, kad ta treniruotė svarbi tik man vienai…

Džiaugiuosi, kad vakar perskaičiau knygą “Įpročio galia”. Ir joje pastebėta, kad mūsų įpročiai turi galios prieš mūsų valią tada, kai vien pagalvojus apie įprotį mes jaučiame tą saldų atpildo skonį… Pavyzdžiui, esu 99 proc. priklausoma nuo šokolado ir vien apie jį pagalvojus, pajaučiu malonumą, saldumą ir tą dangišką jausmą atkandus tirpstantį šokoladą. Jei ir toliau mano vaizduotė įsijungs su visais šiais įtakingais vaizdiniais dar net neatsikandus šokolado, deja, bet neišbrisiu iš šokolado jūros.

Taip pat yra ir su treniruote. Kadangi malonus saldumo jausmas dar nesusikryžmino su pagalvojimu apie sportą, tol dar jausiu malonumą lakstydama iš pamokų.

Visai gerai geras knygas geru laiku perskaityti ir dar geriau pastebėti, kaip jas galiu gerai pritaikyti.

Gerų pritaikymų!

Kitas įrašas apie knygą “Įpročio galia”

One thought on “Saldumo jausmas

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s