Knygos

Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros

Klasika. Tikriausiai vienas iš aktualiausių klausimų, kuris įdomus tiek vyrams, tiek moterims: kaip palaikyti darnius santykius su partneriu ir kaip suprasti vienas kitą. Todėl šią knygą rekomenduoju perskaityti:

  • Vyrams, moterims – vedusiems, išsiskyrusiems ir dar tik ieškantiems partnerio.
  • Jei esate poroje ir nesuprantate vienas kito, kol dar viskas neįsisiūbavo, griebkit šią knygą. Tobuliausia perskaityti ABIEMS ir pasidalinti įspūdžiais. Tai bus puikus žingsnis vienas kito pažinimo (iš naujo) ir gausybės atradimų link.
  • Jei esate poroje, konfliktuojate ir norite nuleidę rankas pasukti skirtingais keliais.
  • Jei ieškote poros: prieš pradedant pasimatymų trip’ą, perskaitykite šią knygą ir tada leiskitės į kelionę. Kaip sakant, turėsite konkurencinį pranašumą. Žinoma, šis skaitinys neabejotinai bus naudingas jums patiems, norintiems pradėti kurti darnius santykius.

Šios knygos didžiausios vertybės – humoras ir pritaikomumas. Įdomu tai, kad šypseną daugiausiai sukėlė knygoje pateikti pavyzdžiai, kurie beveik žodis į žodį atitinka mano išgyventas situacijas.

Vyrams ir moterims siūloma vienam į kitą pažvelgti pro marsiečio ir venerietės akinius, t.y. kaip skirtingų planetų gyventojus. Pasimatavau šių dvejų gyventojų akinius ir pamačiau, kad nesu kaip standartinė venerietė ar marsietė, nes mano elgesys kartais būna labiau panašus į vieno, kartais į kito gyventojo stereotipinius elgesio braižus, o kartais nei į vieno. Apsidžiaugiau. Tai tik patvirtina mano įsitikinimą, kad vyrams ir moterims svarbu ne tik kalbėtis, bet dar svarbiau tinkamai kalbėtis ir neprisirišti prie stereotipų. Tačiau lengviau parašyti nei padaryti. Todėl knygoje pateikiama aibė įvairiausių konkrečių frazių, kurie padės gerą pradžią pokalbiams su savo partneriu.

Tikiuosi ir jums patiks ši knyga ir padės į sunkumus pažvelgti su humoru. Man labai patiko vieno dėstytojo patarimas: jei nepavyksta pažvelgti į situaciją su humoru, tai vienas iš signalų, kad esate pavargęs, todėl pirmiausia, ką reikia padaryti – pailsėti 🙂 Tad pailsėkite ir santykius gludinkite su šlakeliu humoro 🙂

Labiausiai patikusios citatos iš knygos:

  • “Moters dvasinės savijautos pakilimai ir nuopoliai primena bangavimą. Pasiekusi dugną, ji pradeda vidujį apsivalymą.”
  • “Dauguma vyrų naiviai tikisi, kad vyro mylima, moteris švytės meile, pasitenkinimu, ir tai truks amžinai. Bet to tikėtis, – vadinasi manyti, kad orai niekada nesikeis, ir saulė švies ištisus metus.” Papildau nuo savęs: manau, tą patį galima pasakyti ir apie vyrus. Visi mes laikui tiksint, esame imlūs pokyčiams 🙂

Geros nuotaikos, mielieji!

 

 

 

2 thoughts on “Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s