Mintys

Autoriteto pakvietimas

Pagalvokim, koks jausmas aplankytų, jei mūsų autoritetas mus nuoširdžiai pagirtų už mūsų atliktus darbus? Beata (vardą įrašykite), tu esi nuostabus žmogus, aš tavimi pasitikiu 100 proc., negaliu apsakyti, kaip vertinu tavo atliktus darbus, kaip tu puikiai augini savo vaikus, kaip tu sugebi tvarkytis sudėtingiausiomis aplinkybėmis, žinau, kaip tau buvo sunku tai įgyvendinti, bet rezultatas viršijo mano lūkesčius. Didžiuojuosi tavimi. Ir t.t. Ir taip kasdien, ar bent kas antrą dieną, bet nerečiau nei kartą per savaitę. Reguliariai.

Nežinau, kaip jums, bet aš išgirdusi tokius autoriteto žodžius graudinuosi. Atrodo, juk visą gyvenimą to siekei! Kad tavimi tavo išrinktasis autoritetas Didžiuotųsi ir Įvertintų, ką tu darei! Ir Pagaliau Tai įvyksta! Jausmas lyg pamačius stebuklą, kurio galvojai gyvenime nepamatysi! Kuris aprašytas tik knygose, vaikų pasakose, grožinės literatūros skyriuje.

Niekas nėra taip pasakęs? O minčių ir vaizduotės galia pasitikite? Pabandykime. Atsitraukite nuo triukšmo 5 minutėms. Girdėkite tik vėjo ošimą tarp šakų, tik kregždučių nardymą tarp vėjo gūsių ir save, sėdintį kartu su savo autoritetu ir žiūrinčius tiesiai vienas kitam į akis. Viename lygmenyje. Ir tu girdi jo žodžius, tuos žodžius, apie kuriuos svajojai, dėl kurių tu nuvertei kalnus ir žengi dar toliau. Pabūkime su jo žodžiais, kurie ne tik pusiau glosto širdį, o pilna krūtine didžiuojasi ir apsupa nuo galvos iki kojų ir apgaubia iš visų pusių. Pabūkime juose. Pasinerkime į juos ir atsipalaiduokime. Pajuskime, kaip jis paliečia kiekvieną mūsų plaukelį, įkvepiant palieka svarbiausius pėdsakus, kuriuos galėsime kaip amuletus branginti ir saugodami nešioti. Šie pėdsakai įsitvirtins taip tvirtai, kiek dažnai pasikviesime autoritetą, besididžiuojantį mūsų atliekamais darbais. Kvieskime ji, netausokime. Visa tai tam, kad patys alsuotume tuo oru, kuriuo norime kvėpuoti.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s